Odstąpienie od umowy?

test.com/file.pdfTo proste!

 

Ustawowo przysługuje Ci 14-dniowe prawo odstąpienia od umowy (pouczenie o odstąpieniu znajdziesz poniżej).
W naszym Sklepie masz jednak aż do 365 dni licząc od daty zakupu, aby zwrócić towar bez podawania przyczyny!
Prawo do zwrotu w Sklepie wygasa po upływie 365 dni od dnia złożenia zamówienia.

Poniżej znajdziesz sugerowaną instrukcję krok po kroku jak odstąpić od umowy po upływie ustawowego terminu bądź zareklamować produkt.  

1. Wypełnij formularz odstąpienia od umowy 

Dostępne są dwa formularze odstąpienia od umowy: ustawowy wzór oświadczenia odstąpienia od umowy oraz formularz odstąpienia od umowy przygotowany przez Sklep INZIRO.PL. Ponadto, kopia formularzy znajduje się na załączonej ulotce.
Niezależnie od tego, który formularz wybierzesz- odstąpienie od umowy będzie poprawne. :)

Pobierz nasz formularz odstąpienia od umowy i wybierz opcję:

a) ODSTĄPIENIE OD UMOWY

b) REKLAMACJA

 

Pamiętaj,aby podać w nim jak najwięcej informacji. Sugerujemy dołączenie paragonu fiskalnego wystawionego podczas zakupu.
Nie jest to wymagane, ale przyśpieszy procesy reklamacyjne/ odstąpienia od umowy. 

Jeżeli korzystasz z prawa odstąpienia umowy na jeden produkt ( z wielu zakupionych na jednym paragonie ) na formularzu odstąpienia od umowy sugerujemy podanie kodu zwracanego produktu oraz przesłanie zdjęcia/ skanu paragonu fiskalnego i przesłanie go pocztą na adres kontakt@inziro.pl.
Nie jest to wymagane, ale przyśpieszy procesy reklamacyjne/ odstąpienia od umowy. 

 

2.Przygotuj paczkę ze zwracanymi produktami.

Pamiętaj, aby dobrze zapakować i zabezpieczyć przesyłkę. Odstępując od umowy zobowiązałeś/aś się  dostarczyć do Sklepu towar bez wad fizycznych oraz prawnych.

 

3. Odeślij nam przesyłkę na adres naszego centrum logistycznego:

 

"CTY XNKH" LAM HUY HOANG

Międzynarodowa 9 lok.3

05-552 JabłonowoUWAGA:

Koszty odsyłanych produktów zwracane są na konto, z którego zamówienie zostało opłacone bądź na podany na formularzu odstąpienia od umowy numer rachunku bankowego/ saldo Klienta w sklepie INZIRO.PL.

Sklep zastrzega również prawo do nieodbierania przesyłek wysłanych do punktów odbioru.

W związku z obrotem bezgotówkowym w Sklepie INZIRO.PL- Sklep zastrzega sobie prawo do nieodbierania przesyłek za pobraniem.

 KOSZTY PRZESYŁKI ZWROTNEJ PONOSI KONSUMENT.
Szanowny kliencie, w momencie skorzystania z przesyłek sklepu (opcja dostępna jedynie dla Klientów zarejestrowanych w Sklepie, którzy dokonali zakupów jako zalogowani Klienci) na ostatniej stronie znajdziesz etykietę, którą należy umieścić na przesyłce i dostarczyć do najbliższego Paczkomatu InPost. Żeby skorzystać z etykiet sklepu musisz być zalogowanym Klientem.

Nie wysyłamy kuriera po przesyłki zwrotne.

 

 

Jeżeli potrzebujesz pomocy, zadzwoń lub napisz:

tel. 881 330 666

mail: kontakt@inziro.plUwaga! Powyższe informacje odnoszą się wyłącznie do zakupów dokonanych w sklepie internetowym.

Życzymy udanych zakupów!

 

 

 

 Ustawowe pouczenie o odstąpieniu od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas
"CTY XNKH" LAM HUY HOANG

Międzynarodowa 9 lok.3

05-552 Jabłonowo
kontakt@inziro.pl,
Telefon: 881 330 666
o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. 
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy
(z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji
o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej
w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.